O książce

Czy mieliście kiedyś prawdziwe marzenie, takie, które nie daje wam spać po nocach, wędruje niczym cień, krok w krok za codziennością i kołacze do głowy kiedy szukacie wytchnienia?

Czy chcieliście czegoś tak bardzo, że oddaliście w zamian miesiące a może lata życia?

Czy poczuliście kiedyś ze świat może zmienić się z powodu Waszego pozornie nierealnego marzenia?

 

Krzysztof Skok chciał zobaczyć Chiny, być na Igrzyskach Olimpijskich, podróżować na rowerze i nie bał się zaryzykować, aby ten plan zrealizować. Poświecił wiele dla jednej idei: przeżyć przygodę, która nie będzie studenckim wygłupem, ale pełną pasji wyprawą po poznanie: ludzi, kultur, sportu i siebie. Swoje dokonania spisał w postaci pamiętnika, dzień po dniu przedstawiający jego obserwacje, odczucia, przygody. Czy warto przeczytać tę książkę? A czy chciałbyś poznać człowieka pełnego pasji, który miał prawdziwe marzenie?

 

Cytat wyprawy:

„Życie jest podobne do drogi pełnej zakrętów,

Widzimy tylko odcinek do kolejnego zakrętu,

Ale wiemy, że Bóg ogarnia wzrokiem całą drogę”.

                                                           A. Kner

 

Jeżeli zainteresowała Ciebie książka „Rowerem na Igrzyska. 10255 km samotnej wyprawy z Sopotu do Pekinu” to możesz ją zamówić pisząc na adres [email protected] (darmowa wysyłka) lub bezpośrednio w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego http://www.wyd.strony.univ.gda.pl/nowosci.php?strona=4 oraz w Księgarni Podróżniczej Bezdroża http://bezdroza.pl/ksiazki_podroznicze/3, a także dostępna jest w Księgarni Travelbooks.pl w Warszawie http://www.travelbooks.pl/informacyjna-8.html