Rower nowy czy używany, rower z ogłoszenia czy ze sklepu?

W przypadku pierwszej z nich najprawdopodobniej zapłacisz najwięcej, ale będziesz mieć możliwość osobistego sprawdzenia pojazdu, a także zweryfikowania rozmiaru (czyli, pisząc krótko…My mamy na to sprawdzony sposób – zadzwoń na obsługę klienta oraz podaj swoje wymiary (zostaniesz zapytany o wzrost oraz o długość nóg liczoną od wewnętrznej strony, czyli od stopy rower w

5.05.2008r. – 28. dzień wyprawy

Kiedy rozebrałem koło i próbowałem napompować dętkę, aby sprawdzić gdzie jest dziura, pękł wentyl. To był koniec tej dętki….Ja jej nie miałem, ale jak gdyby nic ustawiłem się w kolejce do sprawdzenia, czy czegoś nie wnoszę. O bilet nawet nie zapytali.

Trasy rowerowe w Beskidach. Jaki rower na jakie trasy? Jakie rowery możesz wypożyczyć?

Oprócz tego sprawdź trasy rowerowe, które powstały w ramach projektu MTB Beskidy….To uniwersalny wybór pomiędzy rowerem górskim a trekkingowym, który sprawdzi się zarówno podczas jazdy po asfalcie, jak i po niewymagającym gruncie.

Jak spędzić ferie w górach, kiedy nie ma śniegu? Rowery, wędrówki, co jeszcze?

Sprawdź, co przygotowaliśmy i nie pozwól na nudę podczas ferii….Ferie w górach warto spędzić w hotelu z atrakcjami (sprawdź www.srebrnybucznik.pl), gdzie dorośli zrelaksują się w strefie wellness, a dzieci spędzą czas w sali zabaw.

Zamiast wstępu

Postanowiłem więc, zrobić sobie małą rundkę rowerem dookoła Polski i przy okazji sprawdzić swoje kolano (akurat było stłuczone po grze w piłkę nożną).

Komunikacja

Ten system się sprawdził. Natomiast praktycznie było nie wytłumaczalne, gdzie jest Polska oraz to, że jest jakiś inny język poza chińskim i angielskim.

Sprzęt

Jest on połączeniem nowoczesnych rozwiązań oraz starych sprawdzonych elementów roweru. Ma dynamo wbudowane w piaście, dzięki czemu nie odczuwa się oporo, kiedy jest włączone.

35. dzień wyprawy – 17.06.2010

Po stronie jordańskiej było trochę zamieszania, ponieważ pogranicznik sprawdził nam paszporty, ale nie wstawił pieczątek. Dopiero po chwili okazało się, że musimu mieć wize.

7.08.2008r. – 122. dzień wyprawy

Nie sprawdzili jednak tego, ani nie potrafili podac dokladnego adresu tylko kazali tam jechac, pomimo ze do zmroku nie wiele pozostalo. Wowczas stwierdzilem, ze mam ich dosc.

3.08.2008r. – 118. dzień wyprawy

Toalete oczywiscie sprawdzone przed i po! A za kare przytrzymano mnie przez kilka minut w sloncu. A bylo tak goraco i parno, ze nawet w cieniu bylem mokry.

25.04.2008r. – 18. dzień wyprawy

Trwała dość sporo czasu, ponieważ przy okzaji trochę sprzęt poczyściłem, sprawdziłem, czy nie ma usterek w plecakch, itd.

Świąteczne treningi

U mnie się to nie sprawdziło. Bardzo mnie wykończyła fatalna pogoda w pierwsze dwa dni, a w kolejne byłem rześki i miałem sporą ochotę do jazdy.