08.04.2008 r.

Żegnała mnie rodzina, przyjaciele i znajomi oraz Prezydent Sopotu Jacek Karnowski i Wiceprezes Energii Zakładu Elektrowni Wodnych w Straszynie Wiceprezes Maciej Romanow….Z UG udałem się do Straszyna do Energii Zakładu Elektrowni Wodnych (jeden ze sponsorów wyprawy), gdzie były pamiątkowe zdjęcia z pracownikami oraz ciepła herbata u Wiceprezesa Macieja

4.07.2008r. – 88. dzień wyprawy

Jakoze stoi ona w miescie, jest ona zaopatrzona w stala energie elektryczna. Byly w niej dwa telewizory, lodowka, pralka i inne sprzety gospodarstwa domowego.

5.06.2008r. – 59. dzień wyprawy

Wieczorem mówiłem gospodarzowi, że rowerzystom dużo energii daje dżem. Więc na śniadanie dostałem go do jedzenia w znacznej ilości, niczym zupę. Po 7.30 byłem już w drodze.

Ostre otwarcie sezonu!

Energia aż rozpierała. Dobrze to rokuje na sezon 2014. Ale czy coś z tego będzie…???

Alpy 2015

Mnie energia wręcz rozpierała, chociaż mój rower ważył ok. 40 kg a jego 7 kg!

Tour of Britian

Ta krótka podwózka oraz słoneczny poranek i delikatnie sprzyjający wiaterek miały bardzo dobry wpływ – jechałem jak z nut a energia mnie rozpierała!

Atrakcje Żuław, Warmii i Mazur

Przed Ratuszem w Ornecie[/caption] [caption id="attachment_2730" align="alignnone" width="2560"] Kamienica Starego Miasta w Ornecie[/caption] Po przerwie wstąpiła we mnie nowa energia